ROK 2023/2024 – UPDATE

  • OŚWIADCZENIE O MIEJSCU ZAMIESZKANIA – PLIK DO POBRANIA

Drodzy Rodzice,

1-09-2023r to pierwszy dzień zajęć po wakacjach w Publicznym Przedszkolu „Zielone Ogrody”.

Jest to szczególny dzień szczególnie dla Rodziców/Opiekunów, których dzieci rozpoczynają edukację przedszkolną. Dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzyliście. To dla nas niezwykła przyjemność i zaszczyt, ale również wyzwanie, któremu rokrocznie staramy się z sprostać. Liczymy, że rok przedszkolny 2023/2024 będzie co najmniej tak dobry, jak rok miniony.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie, przed rozpoczęciem roku przedszkolnego 2023/2024, Rodziców/Opiekunów dzieci, które w tym roku właśnie rozpoczynają/kontynuują swoją przedszkolną przygodę.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 30 października o godzinie 16:30 w budynku przedszkola (ul. Armii Krajowej 2, Oleśnica) – w salach przedszkolnych.

Przypominamy: Na spotkanie należy mieć wydrukowane i uzupełnione dokumenty, które możecie pobrać powyżej („Pobierz”) lub z linków poniżej. To ważne!

Mowa o: –

UMOWIE O ŚWIADCZENIE USŁUG NA ROK 2023-2024” (w dwóch egzemplarzach)

jak i zbiorczym dokumencie

„DOKUMENTY-2023-24_RODZIC, zawierającym istotne z formalno-prawnych (i nie tylko) powodów: zawiera on zgody, upoważnienia i oświadczenia, bez dostarczenia których rozpoczęcie edukacji w wyznaczonym terminie jest właściwie niemożliwe.

Wśród dokumentacji znajdziecie m.in upoważnienie do odbioru Waszego dziecka przez wskazaną przez Was osobę (w tym i Was- Rodziców/Opiekunów prawnych, nie zapomnijcie o tym zapisie!) z przedszkola i inne dokumenty, zgody, oświadczenia których treść bez wątpienia porusza kwestie, które są dla Państwa bardzo istotne. Dodatkowo, prosimy o dostarczenie ankiety dot. dziecka

UWAGA:

DOSTARCZENIE KOMPLETU DOKUMENTÓW NA NOWY ROK 2023-2024 JEST RÓWNIEŻ OBOWIĄZKOWE DLA RODZICÓW/OPIEKUNÓW DZIECI, KTÓRYCH RODZICE ZŁOŻYLI DEKLARACJĘ O KONTYNUACJI NAUKI DLA DZIECI NA ROK 2023/2024

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!